Co trzeba wiedzieć, gdy zlecamy usługę pozycjonowania?

skuteczne pozycjonowaniePo pierwsze: Gdy pozycjonujemy na lokalne frazy to warto umieścić tam miasto lub dzielnicę. Osoby, które szukają danych firm często wpisują takie nazwy w wyszukiwarkę. Wiele firm tego nie robi i pozycjonuje na ogólne frazy, które w ostateczności nie przenoszą klientów na ich stronę.

Po drugie: Najważniejsza przy pozycjonowaniu jest optymalizacja, która może być nawet więcej niż połową sukcesu. Jeśli nie ma dobrej optymalizacji to nie pomogą nawet tysiące linków.

Po trzecie: Dodajesz kolejne linki i korzystasz z SEO, a mimo to strona cały czas spada w wyszukiwarce. zgłoś się do specjalisty, on powie Ci dlaczego tak się dzieje i doradzi co w tej sytuacji należy zrobić. Pomoże wybrać metody pozycjonowania oraz firmę i osobę, która najlepiej to zrobi.

Po czwarte: Google bardzo często zmienia ustawienia swojej wyszukiwarki. Robi to nawet kilka razy dziennie. Są to przeróżne zmiany: od kosmetycznych korekt do zmian w algorytmach. Cały czas trzeba więc być na czasie. Gdy przez cały czas używamy takich samych metod pozycjonowania to zostaniem za konkurencją. Niestety w branży jest wiele firm zajmujących się pozycjonowaniem, które korzystają od wielu lat za takich samych metod. Najlepiej oddać swoją stronę w dobre ręce.

Po piąte: Wiesz co to jest BlackHat oraz WhiteHat? Smutna rzeczywistość jest taka, że terminy te używają osoby, które najczęściej nie mają zielonego pojęcia, czym jest SEO. Prawda jest taka, że przy pozycjonowaniu należy używać takich metod, które w przyszłości nam nie zaszkodzą.